Мешканці Eco Hotel Leo, які приїхали до Дудінце вперше, обов’язково запитують: чим унікальне це затишне місто Словаччини? Цікавинок в курортному осередку немало, але першочергово місцеві мешканці пишаються цілющою термальною водою та сучасним аквапарком Dudinka. Існує навіть легенда про надзвичайно красиву фею Дудінку, яка перетворила звичайне джерело на цілюще, і навіть врятувала полководця (чи його сина?) з Риму, напуваючи його цілющою рідиною. Зважаючи на те, що ця історія цілком може бути й міфом, розглянемо беззаперечні факти про властивості джерельної води. Не забудемо й про аквапарк, який обов’язково варто відвідати в перші дні перебування у місті.

В чому сила термальних вод курортного містечка Дудінце?

Унікальність джерельної води полягає в її винятковому складі, що поєднує двоокис вуглецю та сірководень. В світових масштабах таку воду можна зустріти хіба в Японії. Тому курортне місто є ідеальним для лікування в різних напрямках:

  • опорно-руховий апарат (від артритів та артрозів до ревматизму, поліартриту, остеопорозу й хвороби Бехтерєва);
  • серцево-судинна система (ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда тощо);
  • гіпертонія;
  • неврологічні захворювання (паралічі, наслідки поліомієліту, менінгіту, хвороба Паркінсона та ін.);
  • проблеми після інсульту.

Термальна вода також є рятівною для пацієнтів з професійними хворобами, які діагностують внаслідок опромінення або тривалої роботи в умовах стисненого повітря.

Завдяки вмісту «Солі Глаубера» (magnesium sulfuricum) воду використовують для детоксикації організму, очищення шлунково-кишкового тракту та лікування захворювань лімфатичної системи.

Термальний аквапарк Dudinka: поєднання приємного з корисним

Унікальний літній розважальний комплекс позиціонує себе в якості сімейного. Гості можуть обрати один з 4 басейнів:

  • для плавання – з довжиною 25 м, шириною 12,5 м та глибиною 1,3 м;
  • з атракціонами на воді – тобогган, гірка для всієї родини, канал з течією;
  • дитячий – з глибиною 0,4 м та температурою води 30 градусів;
  • мінеральний – для оздоровчого купання в дудінській цілющій воді.

В басейнах для дорослих та підлітків утримують максимально комфортну температуру води – від 26 до 28 градусів. Водойма з мінеральною водою – сидяча, сюди не пускають дітей до 15 років. Для лікування суглобів, кісток та підвищеного тиску лікарі рекомендують перебувати в басейні 30 хвилин. Спеціалісти радять приймати цілющі ванни для боротьби з целлюлітом, захворюваннями шкіри та передчасними зморшками.

Аквапарк Dudinka не вимагає окремої оплати за розваги на атракціонах, користування лежаками та гардеробною – це все враховане у вартості вхідних квитків. Окрему плату передбачає тільки вхід до басейну з мінеральною водою.

На території аквапарку працюють буфети, де відвідувачам пропонують смачні та різноманітні страви, десерти та напої. Для туристів, яких не приваблюють водні розваги, тут пропонують випробувати сили в пляжному волейболі або максі-шахах. Про дозвілля дітей також потурбувалися – на території комплексу працюють енергійні, талановиті аніматори.


Туризм Гуцульщини - Новини