Дудінце – курортне місто, яке дивує несподіванками. Поряд з цілющими мінеральними водами та природними чудесами регіон пишається давніми традиціями виробництва вина. Найдавнішу історію мають винні підвали місцевості Мачкаш (2 км від Дудінце), у яких і до сьогодні зберігають цінні напої. Є підтвердження, що вони існували ще до 1673 року і відігравали роль сховку під час турецьких набігів. Сьогодні в підвалах проводять унікальні заходи з дегустації вин. Але є й сучасні виноробні, про які варто згадати. Про особливості культури виготовлення та споживання вина в Дудінце поговоримо докладніше.

Пивні погреби Mačkáš: унікальні умови для дозрівання та дегустації напоїв

Винні льохи Мачкаш, розташовані поблизу с. Гонтянське Моравце, характеризуються ідеальним кліматом для зберігання вина. Тут ємності занурюють в туфову породу, і тому температура лишається незмінною впродовж року. Туристам пропонують не лише скуштувати напої, але й відчути неповторну атмосферу, властиву лише давнім підвалам. Відвідувачі можуть обрати один з кількох способів дегустації:

  • на середньовічний зразок – для цього вино розливають в спеціальні чаші;
  • використовуючи дерев’яні тарілки та інші столові прибори, якими користувалися в давнину;
  • безпосередньо на винограднику, милуючись краєвидами.

Скуштувати вино можна і в самих льохах – їх тут близько 25. Є підвали з кажанами, цікавими гості вважають і приміщення, наповнені знаряддями давніх виноробів.

«Пивниця в Гунаровцове»: продукція з сімейних виноградників

Заклад є родинною виноробнею. Кілька поколінь родин Гунарових та Петрушкових вирощують виноград і перетворюють його на вино з неповторним смаком. Для туристів у пабі представлені:

  • Pesecá leánka (2013 р);
  • Велтлін Грін (2013 р);
  • Франківка блакитна (2013 р);
  • Каберне Совіньйон (2011 р);
  • Бордово-блакитне (2012 р).

Кожен зразок вина, за твердженням виноробів, максимально зберігає властивості, що акцентують на характері виноградника. В процесі виробництва не використовують жодних штучних добавок, навіть дріжджів. Тому сенсорні властивості продукції бездоганні.

«Паб в Ошустові»: вражаюча карта порівняно молодих вин

Господарі закладу розповідають, що свій виноградник вони посадили в 1982 році. За 40 років діяльності були напрацьовані оригінальні сімейні методи вирощування лози та перетворення її в смачні напої.

Відвідувачам тут пропонують близько 10 найменувань вина урожаю 2018, 2020 та 2021 років. В переважній більшості це сухі та напівсухі напої з винограду сортів Pesecá leánka, Zweigeltrebe та Irsai Oliver.

Кілька слів про культуру споживання

Дудінські вина – це релаксація та насолода. Тому дегустаційні заходи завжди доповнюють смачними словацькими стравами. В більшості виноробень та пабів вино п’ють під мотиви народних пісень, часто дегустаційні тури супроводжують бувальщинами та легендами про виноробство. А їх в регіоні Хонт (до якого і належить Дудінце) зібралося дуже багато. Тому бронюйте номери в нашому Еко Готелі Лео та поспішайте на пошуки місцевого колориту!

Джерело: https://ecodudince.eu/


Туризм Гуцульщини - Новини