Туризм Гуцульщини - Україна

У Криму в районі Ласпінської бухти стався обвал У районі Ласпінської бухти під Севастополем відбулися зрушення схилу заввишки 12 метрів. Обсяг обвалу близько 60 кубічних метрів. Як повідомили в МНС, частина пляжу повністю перекрита. У результаті зсуву грунту постраждалих немає.

Проте існує можливість виникнення повторного зсуву грунту на деяких ділянках верхньої частини схилу. Також на береговій смузі відзначені два обвали в пляжній зоні, об'ємом до 20 кубічних метрів.

За вказівкою управління МНС в Севастополі силами дитячого оздоровчого табору Ласпі проведена робота по встановленню додаткових попереджувальних табличок, огородження небезпечної ділянки. Ведеться спостереження та патрулювання даної території.

З настанням літа співробітники МНС почали перевіряти берегової зони, а також проводити бесіди з місцевими жителями про небезпеку сходження грунту.

У МНС нагадують, що в липні минулого року в Качі стався схід грунту. Тоді відпочиваючих врятував парапланерист, який з повітря зауважив, що з обриву сипляться камені.


10.06.2011

Туризм Гуцульщини - Новини