Туризм Гуцульщини - Україна

У Києві відкрилася виставка квітів, присвячена 20-річчю незалежності Україна У Києві на Співочому полі в Печерському ландшафтному парку відбулося відкриття 56-ї виставки квітів, яка присвячена 20-річчю незалежності України, повідомляє КМДА.

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов на відкритті привітав киян з тим, що Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням визначив Київ переможцем всеукраїнського конкурсу Місто найкращого благоустрою.

"Я абсолютно переконаний, що Київ має бути містом найкращого благоустрою не тільки в Україні, а й у всій Європі, адже ми маємо на це всі підстави", - сказав Олександр Попов.

Він подякував усім, хто брав участь в організації виставки і нагадав, що до 20-ї річниці незалежності України в Києві відновлено благоустрій багатьох зелених зон.

"Приємно відзначати, що зусиллями столичних служб відновлено благоустрій на бульварі Лесі Українки, на проспекті Бажана, на Русанівській набережній. Загалом до Дня Незалежності упорядковано близько 25 парків і скверів. І на цьому ми зупинятися не будемо, адже у нас є прекрасні фахівці й воля відродити славу Києва як зеленої столиці Європи", - підкреслив Олександр Попов.

Традиція проведення міських виставок квітів має початок в 1953 році. З тих пір виставки проводяться у наймальовничіших місцях Києва.

Квіткова виставка триватиме до 4 вересня.


22.08.2011

Туризм Гуцульщини - Новини