Туризм Гуцульщини - Україна

Усередині , живопис Влади Ралко03.11.2011 — 24.11.2011
м. Київ

"Уcередині" - це притулок всього того, що насправді позбавлене місця. Згустки, що зберіглися в пам'яті, що пройшли через м'ясорубку реального-свого і реального-чужого, уявного-свого і уявного-чужого, і почали в результаті жити своїм власним окремим життям.

Це як пам'ять, яка посіяла свої суперечки в майбутнє, або пряма лінія, пов'язана з обома своїми кінцевими точками - минулим і майбутнім. Кожна «картинка», таким чином, спроектована відразу в обох напрямках - вперед і назад, співвідноситься з реальним станом речей тільки лише як умовний атрибут, абсолютно відірваний від їх логічних якостей. Елементи притягуються і об'єднуються тут всупереч усякій логіці, утверджуючись саме завдяки або нонсенсу, або змістом, очевидного настільки надмірно, що воно неминуче перетворюється на нонсенс.

Це, як тривале і методичне повторення одного і того ж слова, яке перетворює його в незнайомий звук. Такий звук раптом виявляється вилученим з глузду і йому немає місця у звичайній фразі. Це схоже на перерозподіл речей, об'єктів і контекстів, у результаті якого, вони вилучаються з загального, приватизуються, втягуються жадібною лійкою «внутрішнього», втілюючись і здійснюючись остаточно саме там - всередині.

КАРАСЬ ГАЛЕРЕЯ
м. Київ, Андріївський узвіз 22-а
+380 44 2386531


Туризм Гуцульщини - Новини