Цього вересня свій ювілей відзначають літературні студії Ольги Деркачової. Адже потягом уже п’яти років при кафедрі філології та методики початкової освіти Педагогічного інституту Прикарпатського університету ім. В.Стефаника існує літературне об’єднання „Пензлик”.

Відома письменниця, член Національної спілки письменників України, автор книг прози „Синдром підсніжника”, „За лондонським часом” та підручника „Літературна казка Великобританії”, написаного у співавторстві з Соломією Ушневич, Ольга Деркачова активно працює з молодими, обдарованими письменниками-початківцями.

Склад літературних студій оновлюється кожного року, адже одні студенти закінчують навчання в університеті, їм на зміну приходять інші, не менш цікаві та творчі.

„Такі альманахи є дуже потрібними, адже вони стимулюють юнацьку творчість. Студенти бачать, що пишуть не для шухляди, з їхніми творами рахуються, молодих авторів підтримують і цінують. Коли твір уже надрукований, то і самі діти можуть тверезо оцінити свою творчість, порівняти її з іншими представленими авторами.

Видання нового „Пензлика” – це можливість для цих дітей відчути себе письменниками, побачити, наскільки це непроста справа, зрозуміти, що лише написання твору недостатньо, а потрібно уміти ще й гарно подати його”, – розповідає Ольга Деркачова.

 Голова Івано-Франківського осередку Національної спілки письменників України Євген Баран, вітаючи юних авторів, зазначив: „Добре, що молоді люди йдуть в літературні  студії і дуже важливо, щоб вони не розчаровувалися, якщо перестануть писати. Треба причащатися книжкою, культурою, усім тим, що підносить нас над буденністю”.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура