Завтра у Івано-Франківській обласній філармонії відбудеться ювілейний концерт легендарного гурту із світовим іменем і світовою популярністю, але з українською назвою і українським корінням „Брати Блюзу”.

Те, що концерт, присвячений 20-літньому ювілею гурту пройде саме у Івано-Франківську, музикант Мирослав Левицький називає дуже хвилюючим. „Вчора, після репетиції, ми відчули, що нам приємно грати разом і ми отримуємо велике задоволення від спільної гри”, – каже він.

Ювілейний концерт, присвячений 20-річчю творчої діяльності гурту, має бути справді унікальним. Адже вперше на одній сцені зустрінуться усі музиканти, які працювали у „Братах Блюзу” за ці двадцять років. Чимало артистів зараз проживають в інших країнах світу, проте усі радо відгукнулися на заклик зустрітися на рідній івано-франківській сцені.

Мирослав Левицький каже, що унікальність концерту і в тому, що його навряд чи вдасться знову повторити в такому складі.

На концерті звучатимуть як відомі хіти гурту, так і треки з нового альбому.

 „Важко сказати, яка музика краща: та, яку ми грали 20 років тому, чи та, яка звучатиме на концерті завтра. Раніше ми грали більш рокову музику, наші твори були більш жорсткими. Зараз у творчості з’явилося більше досвіду, є своя філософія. Концертна програма досить цікава і різноманітна. У кожній пісні є щось своє, за кожною стоїть якась історія”, – розповідає Мирослав Левицький.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура