17-18 листопада шанувальників театру очікує чергова прем’єра. У Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі  ім. Івана Франка відбудеться прем’єра музичної комедії „Опера мафіозо”.

„Ми намагаємося постійно урізноманітнювати нашу жанрову палітру, чергувати трагедії з комедіями і після драми „... Майже ніколи не навпаки” пропонуємо виставу зовсім іншого жанру – музичну комедію „Опера мафіозо”, – розповідає директор облмуздрамтеатру Ростислав Держипільський.

Цього разу актори театру з гумором та сарказмом покажуть перипетії акторського життя. Комедія болгарського драматурга Васіла Станілова розповідає про маленький провінційний театр, акторів якого ватажки мафіозного угрупування примушують поставити оперу „Кармен”. Кумедність ситуації доповнюється інтригами всередині трупи театру та „мафіозними розбірками” між дружиною та коханкою директора, які змагаються за роль Кармен.

„П’єс про акторське життя є дуже багато. І зарубіжні, і українські драматурги писали водевілі про акторське життя. Ми вибрали саме цю п’єсу тому, що у ній підняті теми, актуальні для нашого сьогодення”, – каже режисер вистави Сергій Кузик.

Головна тема комедії в тому, що люди мистецтва, актори, у будь-яких життєвих перипетіях, мають гідно виходити із поставлених перед ними задач і залишатися завжди акторами.

 Хоча п’єса названа музичною комедією, але у ній поєднання різних жанрів – драми, комедії, трагікомедії. У постановці „Опери мафіозо” задіяний майже увесь творчий склад театру, оркестр та балет. Також у виставі є дуже багато танців, які поставила головний балетмейстер театру Лариса Медведєва.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура