Сьогодні у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка відбудеться відкриття виставки робіт відомої у нашому місті фотографа Жанни Мойсеєнко „Знайомі обличчя”.

Це уже третя персональна виставка у творчому доробку автора. Перша її виставка, яка також була презентована в обласній бібліотеці, представила увесь спектр робіт Жанни Мойсеєнко: портрети, пейзажі, зображення архітектурних пам’яток Прикарпаття, весілля, репортажі, сюжетні фото, звичайні фотомиті життя.

Друга виставка автора проходила у культурно-мистецькому центрі „Є”. Тоді фотограф представила особливі фотографії – найбільш складних і водночас найбільш цікавих моделей для кожного фотомитця – світлини маленьких дітей.

Виставка, презентована цього року, також є тематичною. Цього разу Жанна Мойсеєнко представляє свій найулюбленіший жанр – портрети.

На кожній світлині не просто людське обличчя. За емоціями, вміло спійманими об’єктивом камери – людські характери, образи, долі.

„Цей жанр для мене  найулюбленіший. Він виражає почуття людей, погляд, душу. У своїй творчості я постійно звертаюся саме до портрету. Дуже люблю фотографувати обличчя, адже люди настільки різні, що це неможливо ні з чим порівняти. А для мене у фотографії головне – це емоції і глибина душі”, – каже Жанна Мойсеєнко.

 На виставці представлено близько 50 робіт фотомитця. Усі роботи творилися в різний час, вони дуже несхожі і водночас мають чимало спільного. Адже на цих фотографіях – обличчя Івано-Франківська. Тих людей, яких ми щодня бачимо на вулицях міста, яких знаємо і з якими спілкуємося. Ці люди звичні і звичайні для нас, є дуже особливими на фотографіях Жанни Мойсеєнко. Автор дає нам можливість побачити унікальну красу кожної людини, емоції та почуття, які часто зостаються поза увагою.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура