В Івано-Франківську, 7 грудня  2012 року, 18:00 книгарня "Є" спільно з Астрономічним Клубом «Юпітер» запрошує на відкриття циклу відеолекцій "Космічні мандрівки". 

 

Перша "Космічна мандрівка" висвітлить тему "Цікавий космос". Захід відбудеться в приміщенні конферец-залу культурно-мистецького центру "Є", який розташований за адресою:  вул. Незалежності, 31, 4-ий поверх.

Мета курсу відеолекцій  є популяризація астрономічних знань і досягнень у галузі астрономії, а також демонстрація напрацювань Астрономічного Клубу "Юпітер".

 

Під час відеолекції "Цікавий космос" Ви почуєте найважливіші сторінки історії астрономії, зможете оглянути неокраю будову Всесвіту, побачите об єкти спостереження зоряного неба Прикарпаття, а також астрономічні події та явища 2012-2013 років. Ви зможете безпосередньо доторкнутись до телескопів та інструментів, завдяки яким спостерігають за нічним небом. В рамках проекту буде діяти тематична виставка-продаж книг.

 

Запрошуємо любителів астрономії Івано-Франківщини, школярів та молодь, яких ваблять космічні таємниці, а також всіх охочих.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура