2 грудня у Івано-Франківській обласній філармонії відбувся концерт заслужених артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків і заслуженої артистки України Ірини Зінковської.

Хоча Дмитро та Назарій часто гостюють у Івано-Франківську, сольний концерт тут вони провели вперше. Таким пісенним вечором артисти підвели своєрідний підсумок свого концертного туру Прикарпаттям, який тривав декілька місяців.

  У Івано-Франківську виступили Дмитро та Назарій Яремчуки  У концерті звучали як пісні із репертуару Назарія Яремчука (старшого), так і ті твори, які давно уже стали візитною карткою молодих співаків.І Дмитро, і Назарій виконували свої улюблені пісні як окремо, так і дуетом. А під час звучання добре знаної усім „Родини” зал підвівся і кожен глядач підспівував артистам.Про затребуваність таких концертів говорити, мабуть, не варто. Зал обласної філармонії був переповнений глядачами – шанувальниками української пісні.Серед пісень, які артисти виконували під час концерту, прозвучало і чимало прем’єр, і виконання пісень під акомпанемент роялю. Артисти пообіцяли – вони ще не раз приїдуть із своїми концертами до Івано-Франківська і обов’язково привезуть своїм шанувальникам ще багато нових пісень.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура