Прем'єра вистави "Павлік Морозов" за однойменним твором скандальновідомого письменника Леся Подерев'янського відбулася в облмуздрамтеатрі. Це - сатирична трагедія на три дії про пригоди радянського піонера Павліка Морозова. Режисер-постановник - Андрій Крітенко.

Лесь Подерев'янський - відомий використанням у своїх творах ненормативної лексики. Іронія та гумор автора спонукають посміхнутися над трагікомізмом буденного життя. У виставі "Павлік Морозов" роль генерала Власова виконує відомий український журналіст та актор Микола Вересень. Сценічний костюм персонажа - нацистський однострій. Такий задум сценаристів. Журналіст Микола Вересень каже, роль у виставі отримав цілком випадково.

Грізного грецького бога смерті Танатоса у постановці виконав український актор та лідер гурту "Кому Вниз" Андрій Середа. Музикант зізнається, Подерев'янського знає особисто вже досить тривалий час.

Скандальну виставу "Павлік Морозов" івано-франківська публіка оцінила не однозначно. Декому до вподоби "різкі" вислови та неординарні костюми. Щоправда, декого такий епатаж збентежив.

Далі скандальна вистава "Павлік Морозов" за однойменним твором Леся Подерев'янського помандрує у Чернівці.

До теми: Скільки коштують квитки на виставу «Павлік Морозов»?

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура