16 грудня вперше в Калуші відбудеться вже традиційний для Івано-Франківських модниць конкурс-фестиваль перукарського мистецтва «Золотий їжак». Майстри-перукарі салонів краси нашого міста змагатимуться за звання кращого майстра. За словами одного з організаторів Володимира Сакулича, конкурс включає не менш, як 6 колекцій, кожна з них обов’язково має тематичну назву, а створені образи мають являти собою цільну і гармонійну композицію. Наразі планується, що участь у фестивалі візьмуть перукарні «Магія краси», «Скарлет», «Red Cat», «Вавель», «Опера краси», «Тріумф». Окрім презентації салонів краси, у розважальній програмі візьмуть участь естрадні виконавці і танцювальні колективи: особливої уваги заслуговують лауреат міжнародних фестивалів та конкурсів, народний артист України Олег Чигер, а ще – фіналіст шоу «Україна має талант» та «Танцюють всі!» Федя Хашатов.

Організатори запевняють, що фестиваль перукарського мистецтва «Золотий їжак» стане гідним завершенням мистецьких подій нашого міста цього року. Дійство відбудеться в неділю,16 грудня, о 16.00 год. в пабі «MaxWELL pub», що на вул. Підвальна, 4.

До речі, свято матиме не лише естетичний і розважальний характер, а міститиме ще й елемент благодійності. Кошти, зібрані в ході свята, а також частково від продажу квитків, будуть спрямовані на потреби дітей – сиріт та дітей, що потребують термінового лікування.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура