Сьогодні в Івано-Франківську відбулася презентація кліпу Христини Яцук на пісню «Люблю до божевілля». Як розповідає співачка, ця пісня є для неї дуже рідною і близькою, адже зявилася у репертуарі Христини саме з появою у її житті кохання.

 Музику цієї пісні Христина Яцук створила сама, а слова пісні написала поетеса із Львівщини Оксана Винницька. Вперше співачка виконала пісню «Люблю до божевілля» на власному весіллі для свого чоловіка. Відео з весілля потрапила до інтернету і несподівано для артистки, пісня стала справжнім хітом.

Саме тому Христина Яцук вирішила зняти свій дебютний кліп на цю пісню.

«Я дякую долі і Богу за те, що на моєму життєвому шляху є люди, які підтримують мене і допомагають не зупинятися на досягнутому, а йти вперед. Тема пісні буде актуальною завжди, адже у ній йдеться про вічне – про кохання», – розповідає Христина.

У кліпі знята історія, яка є дуже актуальною в сучасному житті – знайомство молодих людей за допомогою інтернету.

Режисер кліпу Андрій Снімщиков розповідає: «Послухавши пісню про справжнє кохання, мені хотілося зняти у кліпі щось таке, що в усіх на слуху. Оскільки у суспільстві дуже актуальними є соціальні мережі, ми вирішили створити сюжет про людей, які щодня їздять однією дорогою, але не зустрічаються навіть поглядом. А їхні стосунки зароджуються лише в інтернеті».

Головну чоловічу роль в кліпі виконав молодий, але уже дуже відомий актор Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру Ігор Захарчук. За його словами, зйомки були легкими і цікавими, адже увесь кліп вдалося відзняти всього за один день.

Христина Яцук сподівається, що і її перший кліп сподобається глядачам так, як сподобалася і пісня «Люблю до божевілля».

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура