Сьогодні в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка відбулася творча зустріч під провокативною назвою „Єшкілєв-2012 (літературні підсумки року)”.

Під час зустрічі з відомим письменником, культурологом та філософом Володимиром Єшкілєвим було презентовано одразу декілька книг письменника.

Це антологія „Літературний Stanislaw-ІФ”, роман „Питомник богов”, „Адепт” (4-перевидання роману, написаного в співавторстві з Олегом Гуцуляком), російськомовне видання книги „Метафизика Карпат” і роман про Григорія Сковороду „Усі кути трикутника”.

Ці видання об’єднує одне – вони побачили світ саме у 2012 році. Окрім того, шанувальники творчості Володимира Єшкілєва отримали і несподіваний сюрприз. Адже днями цілком випадково у одному з архівів було віднайдено декілька примірники уже раритетного видання „Плерома: МУЕАЛ” (скандальної енциклопедії 1998 р., у якій автор вперше подає відомий тепер термін „Станіславський феномен”).

„Є письменники, які тільки пишуть, і дай Боже їм здоровя за те, що вони нормальні кабінетні письменники. Є письменники, які взагалі не пишуть. Вони просто письменники і вони мандрують по різних міжнародних конференціях, тощо. Є письменники, які розповідають про свої твори. Вони нічого не написали, але ходять по презентаціях і розповідають, що саме напишуть, хоча, скоріше за все, вони ніколи нічого не напишуть. А я відношуся до тих письменників, які і пишуть, і їздять, і ще щось роблять, крім літератури. У мене просто така вдача, що я постійно мушу щось робити, кудись їздити, мандрувати, тощо. Поки що мені це вдається”, – так говорить про себе сам автор.

І це справді так. Адже кількість як літературних проектів, так і таких, які не мають жодного стосунку до літератури, у житті Володимира Єшкілєва дійсно безмежна.

Він останні роки нерідко презентує українську літературу у різноманітних країнах. Його книги часто перевидають і активно перекладають іншими мовами. 

Теми, до яких автор звертається у своїх книгах, дуже різнопланові. Володимир Єшкілєв запевняє, кожного разу, починаючи писати новий твір, він вірить, що це і його ідеальна книга. Проте такі відчуття виникають із кожним новим твором. А поки автор пише, доти він і живе. Живе у літературі і у серцях шанувальників своєї творчості.  

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура