З 8 по 20 січня у Івано-Франківській церкві Царя Христа монастиря отців-василіан відбуватиметься Четвертий Різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях». Цього року у фестивалі прийматиме участь понад 50 колективів.

Один із організаторів фестивалю, ігумен церкви «Царя Христа» Йосафат Фітель розповідає: «Такий фестиваль, у якому поєднані християнські традиції, має глибокий зміст – Бог, церква і Україна. Різдвяний час – особливий, це час віри, любові, особливої радості. І ми хочемо, щоб наші діти, наша молодь, дивлячись на прекрасні колективи, могли, через глибінь колядок, молитовно прославити Бога».

За словами керівника хору «Cantemus» Ігоря Демянця, цього року на участь у фестивалі зголосилося, як ніколи, багато колективів. Зростає і географія пісенного свята. Адже цього року, окрім Прикарпатських та Львівських колективів, приїдуть учасники з Рівного і з Дніпропетровська.

Кожен день «Коляди на Майзлях» буде дуже насиченим, щодня у концертах прийматимуть участь 4-5 колективів. А це – близько двох годин музики.

Відкриття фестивалю відбудеться 8 січня о 16.00.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура