За даними обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка, впродовж 2012 року було зареєстровано 30562 читача. З них 21924 читачі – представники різноманітних професій, а 8638 відвідувачів – це студенти ВНЗ.

На масові заходи, які відбуваються у цій бібліотеці, за рік прийшло 5119 прикарпатців, а офіційний сайт закладу налічує 230797 відвідувань.

„Нашу бібліотеку в цьому році відвідало понад 30000 читачів, а це на 5000 більше, ніж у 2011 році. Це засвідчує те, що громадськість Івано-Франківська цікавиться літературою, яка надходить до бібліотеки, електронними ресурсами, які ми сьогодні формуємо, а це 8 власних баз даних. У нас працює веб-сайт, який дає нам можливість розповідати про нову  літературу,  яка надходить до бібліотеки і про події, які у нас відбуваються”, – розповідає директор обласної бібліотеки Людмила Бабій.

За її словами, найбільша книгозбірня Прикарпаття у 2012 році поповнилася і авторськими книжковими колекціями. Нещодавно бібліотеку відвідав відомий у світі фотомитець Василь Пилип’юк, який подарував читачам обласної бібліотеки 37 своїх фотоальбомів, що склали окремий книжковий фонд фотохудожника.

У бібліотеці також діють книжкові фонди Петра Арсенича, Володимира Грабовецького, Євгена Паранюка, Лук’яна Вардзарука, Володимира Качкана, Володимира Морозюка.

Створюється також книжкова колекція Снятинської видавничої фірми „ПрутПринт” (директор В.Карий).

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура