Новорічно-різдвяну пісню під назвою «Святкова» написали чудові Прикарпатські  автори Оксана  Качур та Ірина Батюк. Пісня  налаштовує слухачів на різдвяний настрій. Аранжування - Романа Калина (соліста гурту «Гринджоли»), запис пісні проводився на студії звукозапису радіо «Дзвони» (хвилі 105,8 ФМ). Ідея кліпу належить відеооператору - постановнику  Володимиру Дяківу. На Свято народження маленького Ісуса – Різдво - із особливим трепетом чекають діти. Вони найщиріше вірять у диво і мріють пережити знову і знову цю чудесну мить. Наші маленькі герої, прокинувшись вранці, серед подарунків під ялинкою знаходять книгу. Ця книга стала для них тим дивом, що відкрила для них всю велич і багатогранність зимових свят: тут і Новорічні Діди Морози, і Різдвяні колядники, і Йорданська Маланка, без яких не обходиться жодне святкове дійство. У цю казкову пору діти поринають у чарівний світ, створений уявою молодого і талановитого режисера Володимира Дяківа.

 

Перший кліп у новому році від Оксани Сливки

 

Передати домашню атмосферу  різдвяного ранку зуміли Ілонка Євстігнєєва, Ігорчик Мельник та Анастасійка  Смольянова.  Коляду подарували - Народний фольклорний гурт «Сербиця» ( с.Молодків , Надвірнянського району - керівник – Ганна Ковалюк), а додали святкового настрою обрядом парубоцька Маланка - Фольклорний колектив (с. Жуків , Тлумацького району, керівник – Іван Ткачук).  Зйомки кліпу проходили у містах Києві та в Івано-Франівську.

 

Ротація кліпу планується на місцевому  телебаченні, а саме ОТБ «Галичина», «3 студія», а також на Чернівецькому цифровому телебаченні ТОВ ТРК «Місто ТБ» ТОВ ТРК «Чернівецькій промінь» і Коломийському НТК.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура