<![if gte mso 9]> Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 <![endif]>

3 січня відбулася поїздка робочої групи проекту «Мистецька палітра Прикарпаття» в Богородчанський район.

У смт. Богородчани знаходиться мистецький салон “Світло писанки”, створений у 2008 році, де представлені роботи майстрів народного мистецтва.

Тут також зібрана інформація та фотороботи умільців різних профілів, яких в районі налічується понад 300. Мистецький салон є своєрідним зв’язуючим елементом між майстром та споживачем чи туристом. У Народному Домі за попередньою домовленістю з майстрами, які не мають можливості приймати відвідувачів у себе вдома, можна організовувати проведення майстер-класів з бісероплетіння, флористики, живопису, виготовлення картин з насіння рослин, вишивки гладдю, пошиття національних костюмів, сучасних видів дизайну (техніки: скраб-букінг, декупаж, квілінг, пергамано).

Мистецька складова, а саме - ознайомлення з роботою майстрів народного мистецтва, майстер-класи, можуть стати суттєвим доповненням до туристичних пропозицій району. Зокрема, відвідування туристами пластового летунського табору «Чота крилатих» можна поєднати з проходженням майстер-класу з випічки короваю, вишивки гладдю у с.Луквиця. Під час відвідування Народного музею побуту та етнографії села Саджава можна отримати майстер-клас з виготовлення різдвяних дідухів, екібан.

Родина майстрів у с. Солотвино має можливість проводити майстер-класи з різьбярства, гончарства, ткацтва гобеленів, художнього розпису, живопису на лоні природи, забезпечуючи розміщення туристів влітку в окремому будинку.

Наступна робоча поїздка за проектом «Мистецька палітра Прикарпаття» запланована до Галицького району.

Додатково про проект:

Проект «Мистецька палітра Прикарпаття» впроваджується з червня 2012 року Регіональним туристично-інформаційним центром за підтримки Посольства Фінляндії в Україні та облдержадміністрації.

Основною його метою є інтеграція культури і народного мистецтва області у існуючий туристичний продукт регіону. Завдання проекту полягають у створенні умов для збереження та популяризації народних ремесел Прикарпаття; покращенні можливостей самозайнятості сільського населення та їх залучення для обслуговування туристів; налагодженні співпраці із туристичними фірмами; подальший розвиток туризму в області.

Партнери проекту: Івано-Франківська обласна державна адміністрація: управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму та управління культури, національностей та релігій; Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття; Інститут туризму Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника; обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України; ІФОО Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

<![if gte mso 9]> <![endif]><![if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} <![endif]>

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура