16 січня робоча група проекту «Мистецька палітра Прикарпаття» здійснила поїздку на територію Яремчанської міської ради.
У с.Микуличин силами активістів громади та меценатів створюється центр етнокультурного туризму, в якому планується облаштувати кімнату для проведення майстер-класів з народних промислів, музей з експозиційним залом гуцульського орнаменту, зал засідань та демонстрації відеофільмів про історію Гуцульщини, куток краєзнавчої літератури.
Функціонування такого центру сприятиме розвитку та популяризації етнографічного і культурно-пізнавального туризму області.
Представники управління зовнішніх зв’язків і туризму облдержадміністрації. Регіонального туристично-інформаційного центру та Інституту туризму Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відвідали також майстрів з вишивки, бісероплетіння, пошиття національного одягу для ляльок, виготовлення виробів зі шкіри. Цікавими для туристів буде розповідь старого майстра про його життєву історію, яка стала приводом до знаходження ним улюбленого заняття в житті – виготовлення виробів зі шкіри – постолів та сумок (табівок), та оригінальна колекція ляльок в традиційному національному одязі, притаманному різним областям України та, зокрема, присілку Дора (м.Яремче).
Творчий здобуток майстрів буде відображений у фотоматеріалах та описаний у буклеті і каталозі майстрів «Мистецька палітра Прикарпаття», а також розміщено в мережі Інтернет.
Протягом наступних двох тижнів заплановані робочі поїздки до с. Космач Косівського району, міста Коломиї та Надвірнянського району.
Додатково про проект:
Проект «Мистецька палітра Прикарпаття» впроваджується з червня 2012 року Регіональним туристично-інформаційним центром за підтримки Посольства Фінляндії.
Партнери проекту: Івано-Франківська обласна державна адміністрація: управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму та управління культури, національностей та релігій; Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття; Інститут туризму Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника; обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України; ІФОО Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.
<![if gte mso 9]> <![endif]><![if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-bidi-font-family:"Times New Roman";} <![endif]>Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати
< Попередня | Наступна > |
---|