Кіноафіша тижня Цього тижня до прокату у Івано-Франківських кінотеатрах надійде 2 нові стрічки. Слідкуйте разом з нами за тим, які кіноновинки можна побачити на великих екранах обласного центру.

Цього тижня у кінотеатрі Космос у прокаті будуть фільми:

Головне не боятися – Трагікомедія, що розповідає про любовні стосунки між смертельно хворою на рак 30-річною красунею і лікуючим її лікарем-онкологом.

Кіт у чоботях – Мечі перетнуться і серця будуть розбиті в пригодах з одним із самих улюблених персонажів з Шрека - котом у чоботях. Це весела поїздка ранніх років кота у чоботях, коли він об'єднується з розумним Шалтаєм і кмітливою Кітті, щоб вкрасти знамениту Гуску, що несе золоті яйця.

Пригоди Тінтіна – Головний герой - молодий газетний репортер Тінтін. Завдяки своїй професії він подорожує по всьому світу і стає учасником захоплюючих пригод.

Стара добра оргія – У тридцятирічного Еріка неприємність: батько вирішив продати родинний заміський будинок у Хемптоні! Той самий будинок, в якому ось вже багато років підряд Ерік проводить грандіозні тематичні вечірки. Очевидно, тепер Еріку доведеться нарешті подорослішати і «взятися за розум». Але перш ніж будинок піде з молотка, Ерік і група друзів вирішують влаштувати завершальну, саму божевільну прощальну вечірку — Стару добру оргію....

Війна богів – Одержимий жаданням влади цар Гіперіон хоче знищити рід людський і повалити Богів. Разом з армією своїх кровожерливих солдат він спалює міста Греції у пошуках легендарного Епірського Лука, зброї неймовірної сили, зробленої руками бога війни Ареса. Лише той, хто володіє цим луком, може звільнити Титанів від тисячолітнього ув'язнення в горах Тартар. Але згідно з древнім законом, Боги не мають права втручатися в людські конфлікти. Тепер єдина надія на порятунок — герой Тесей, який вступає в нерівну війну з Титанами. Боги Олімпу на чолі з самим Зевсом, пророчиця Федра і хитрий раб Ставрос допомагають героєві в смертельній битві з демонами. Тесей повинен перемогти або Боги Олімпу будуть повалені, а Еллада приречена на загибель.....

У кінотеатрі Люм’єр  до прокату надійдуть наступні стрічки:

Кіт у чоботях – Мечі перетнуться і серця будуть розбиті в пригодах з одним із самих улюблених персонажів з Шрека - котом у чоботях. Це весела поїздка ранніх років кота у чоботях, коли він об'єднується з розумним Шалтаєм і кмітливою Кітті, щоб вкрасти знамениту Гуску, що несе золоті яйця.

Час – Ласкаво просимо у світ, де час став єдиною і найтвердішою валютою, де люди генетично запрограмовані так, що в 25 років перестають старіти. Щоправда, подальші роки коштують грошей. Багаті "заробляють" десятиріччя в лічені дні, що робить їх практично безсмертними, тоді як решта вимушені випрошувати, позичати або красти години, щоб прожити залишок дня. Уілл, бунтар з гетто, несправедливо звинувачений у вбивстві з метою крадіжки часу і вимушений, захопивши прекрасну заручницю, переховуватись. Так, щохвилини ризикуючи життям, ці двоє стають грізною зброєю в боротьбі з системою.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура