Урочисто, та водночас по дружньому тепло, відбулося вчора святкування 16ої річниці івано-франківського "Лондон-Клубу».  В бібліотеці іноземних мов зібралося близько півсотні людей, причетних до його  діяльності,  об'єднаних пристрастю до  іноземних мов  та зацікавлених у  їх  вивченні. Завдяки новітнім технологіям зв’язку привіти клуб з ювілеєм змогли американці: п. Молі Сміт, яка перебувала в Івано-Франківську волонтером корпусу миру, Джонатан Холанд, учасник програми Фулбрайта, який викладав   англійську 2010-2011 в Прикарпатському університеті та інші друзі.

За словами  Володимира Варголи, одного з організаторів свята та активного члена клубу, за ці 16 років через клуб пройшло понад 400 людей. Хоча , починалося все  в далекому 1995 році з п’яти  членів. Так довго проіснувати вдалося завдяки  ентузіазму одного з засновників- Юрія Цибія, який напочатку діяльності вдавався навіть до розклєювання оголошень в книжках бібліотеки іноземних мов, згадує її завідувач п. Л. Жирик.Тепер все по іншому-всю актуальну інформацію про клуб, про заходи та заплановані зустрічі можна знайти на    

https://www.facebook.com/LondonClubIF. Участь для всіх бажаючих є безкоштовною.

На сьогодні, тут налічується понад 60 активних , які відвідують зустрічі та намагаються тримати на рівні своє володіння мовою, зокрема англійською, німецькою та французькою.

Засідання відбуваються в двох форматах - як  презентації , що проводять іноземці, які на даний момент перебувають в нашому місті за різними міжнародними програмами,  а також у формі вільної дискусії, де можна просто порозмовляти, покращити навички розмовної мови.

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура