Ось уже вп’яте на теренах Калущини з ініціативи Х-Liberta Team спільно з Tha Foundation, 5 Elements та Kickit 12-13 листопада у с. Вістова буде відбуватись фестиваль REPRESENT.

За останні два роки фестиваль, який починався як серії вечірок, досягнув рівня найбільшого фесту даного спрямування на Західній Україні, а згодом став всеукраїнським і тепер носить горде звання міжнародного!

В рамках REPRESENT 5 ANNIVERSARY будуть проводитись всеукраїнські змагання з брейкдансу, граффіті скетч контест, вперше в історії дійства заплановано 2 сцени: денна та вечірня. На денній сцені відбуватиметься конкурс серед молодих виконавців з усієї України. Також в рамках фестивалю відбуватимуться майстер класи з діджеїнгу, брейкдансу, лекції від членів всесвітньої організації ZULU NATION.

Крім того, в програмі фестивалю заплановані виступи відомих українських команд.

Фестиваль став відомим далеко за межами міста, області, Західної України, так як в різні часи його відвідували гості з усієї України, а також Росії, Білорусії, Молдови. А цього року до нас приїдуть також гості з інших країн, а саме Польщі, Естонії та Росії!

Прокачайся в ритмі хіп-хопу!

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура