Сьогодні в Івано-Франківському культурно-мистецькому центрі „Є” відбулося відкриття виставки Ірини Жичук (Щуцької) „Котовасія”. Проте сама авторка до Івано-Франківська приїхати не змогла.

   Виставка про котів, але без автора

 

„Котовасія” вже не вперше демонструється українській публіці. Виставка графіки із зображеннями найрізноманітніших котів вже побувала в кількох містах України: Луцьку, Житомирі, Тернополі. А відтепер її мають можливість побачити і мешканці Івано-Франківська.

   Виставка про котів, але без автора  „Авторці не дозволяють тримати вдома котів і тому вона створює їх на полотні. Виставка, присвячена котам, настроєво грайлива, гумористична. Вона презентує своєрідний котячий світ з уяви Ірини Жичук”, – розповідає модератор дійства Євгеній Філатов.   Виставка про котів, але без автора  Деякі з графічних робіт викликають особливе подивування. Особливо це стосується  диптиху „Oh My Cat!”, в якому авторка обіграла тему релігійності у котячому світі.    Виставка про котів, але без автора  „Тут зображені пара котів із кошенятком і це своєрідні ікони, якими б вони могли бути у котячому світі”, – каже Євгеній Філатов і пояснює, що картини Ірини Жичук отримали премію на Берлінському конкурсі графіки.  На виставці „Котовасія” представлено 15 робіт і побачити їх у Івано-Франківську усі зацікавлені можуть до 13 листопада.

 Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура