Плідним виявився 2011 р. для народного аматорського тріо бандуристок сім"ї Вівчаренко з с. Угринів Тисменицького р-ну. Саме цього року колектив відзначив свій 20-річний ювілей творчої діяльності, а напередодні цього святкування родина Вівчаренків  побувала на Всеукраїнському конкурсі кобзарського мистецтва в м. Вінниці, де здобула 3-е місце. Це був гарний подарунок для ювілею.

     Влітку  бандуристки разом зі своїми дітьми, які також приймають участь в  концертній діяльності, поїхали на Міжнародий конкурс народної музики, який проходив в Криму. Музиканти гідно представили свій професійний рівень і вибороли 3-е місце. 

     15 жовтня з нагоди 800-річчя м. Збаража в Тернопільській області відбувся Всеукраїнський конкурс історичної пісні "Байда". Нашу область представила сім’я Вівчаренків і отримала найвищу оцінку журі 1-е місце. Голова асоціації всіх українців Володимир Ратушний у своїй промові на гала-концерті відзначив зворушливий виступ наших артистів, і запросив на наступний рік виступити в якості гостей конкурсу.

     Слід  відзначити, що учасниця сімейного тріо бандуристок Вівчаренків - Зорина Валіхновська виступає і як солістка на різних заходах. Влітку Зорина побувала на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі автентичної пісні і в номінації "сольний народний спів" здобула 3-ю премію (м. Вінниця).

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура