З 14 по 25 жовтня тривало велике турне Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Івана Франка містами США. Сьогодні зранку друзі, колеги, журналісти та шанувальники театру зустрічали улюблених акторів, які повернулися з своїх тріумфальних гастролей.

   Тріумфальне повернення! Сьогодні колектив Івано-Франківського драмтеатру повернувся з гастролей по США (фото)

 

„Нам приємно, що за останнє десятиліття вперше такий тур здійснений професійним театром. Маю на увазі не поодинокі виступи, а повноцінне турне такими містами Сполучених Штатів Америки, як Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Філадельфія, Клівленд та Чикаго.

 

Тріумфальне повернення! Сьогодні колектив Івано-Франківського драмтеатру повернувся з гастролей по США (фото)

 

 

На цих гастролях побувало багато представників української діаспори: науковці, художники, актори, журналісти. Скрізь ми давали інтерв’ю на радіо і на телебаченні, було чимало прямих ефірів. Зокрема, в Чикаго відбувся двогодинний прямий ефір на радіо за участю Марії Матіос та наших акторів”, – розповів директор театру Ростислав Держипільський.

   Тріумфальне повернення! Сьогодні колектив Івано-Франківського драмтеатру повернувся з гастролей по США (фото)  Актори згадують, що виставу „Солодка Даруся” публіка переживала дуже емоційно, адже більшість людей, які приходили на вистави, або самі були учасниками тих подій, про які розповідає вистава, або знають про них з розповідей близьких.   Тріумфальне повернення! Сьогодні колектив Івано-Франківського драмтеатру повернувся з гастролей по США (фото)  „Траплялися такі ситуації, коли в антракті глядачі підходили до нас і казали: „Ми не знаємо, чи зможемо досидіти до другої дії, бо усе це колись відбувалося з нами”, – каже Ростислав Держипільський, який є режисером вистави. Тріумфальне повернення! Сьогодні колектив Івано-Франківського драмтеатру повернувся з гастролей по США (фото)    Акторам в США задавали те ж питання, яке вони часто чують і тут: „Що ж далі?” Адже глядачі не знають, що колектив театру може робити після такої високої планки, яку вони встановили „Солодкою Дарусею”. Директор театру на це запитання відповідає просто: „Я думаю, що основна наша справа – просто працювати, чесно і добросовісно. Тріумфальне повернення! Сьогодні колектив Івано-Франківського драмтеатру повернувся з гастролей по США (фото)    Цікаво було також те, що ми приїхали не просити допомоги у діаспори. І це було дуже приємно. Нас усі відзначали, як нову генерацію українців, які приїжджають до Штатів і репрезентують сьогоднішню Україну такою, яка вона є. Тріумфальне повернення! Сьогодні колектив Івано-Франківського драмтеатру повернувся з гастролей по США (фото)    Усі були вражені, що до них приїхала сучасна Україна з сучасними баченнями. Що приїхав сучасний європейський театр”. Тріумфальне повернення! Сьогодні колектив Івано-Франківського драмтеатру повернувся з гастролей по США (фото)   Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати

Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура