19 листопада 2011р. вперше у нашому місті у клубі  Panorama  Pub відбудеться танцювальна вечірка  Brazil Dance Carnival у форматі сальсатеки.

Ідея проведення танцювального карнавалу у форматі сальсатеки народилася у тренерів Студії етнічного танцю “MiAmore” Ярослава Феба та Наталі Павлюс вже давно, але її втілення стало можливим тільки зараз завдяки зусиллям керівництва арт-закладу Panorama Pub та Майстерні ексклюзивних розваг «Серце».

Очікуване свято унікальне тим, що воно значною мірою нагадує танцювальні карнавали Бразилії – з їхнім запалом, колоритом та яскравістю емоцій. Для нашого міста подібне свято буде приємною та несподіваною новелою.  Програма свята передбачає не тільки розважальну, але й просвітницьку мету:  створення святкового настрою, ознайомлення з культурними особливостями Латинської Америки, показові шоу номери з етнічних танців, проведення майстер-класів із кубинських танців сальса та бачата, а також ламбада та макарена, які танцюють усі присутні. На цьому святі звучатиме лише запальна та мелодійна латиноамериканська музика. Гостей свята приємно здивує насичена та колоритна шоу-програма. Відмінність сальсатеки від звичайної дискотеки полягає в тому, що молодь танцює  лише в парах. Навчитися цим танцям може будь-яка людина не залежно від віку та хореографічної підготовки. Сальсатеки передбачають майстер класи з кубинських танців і у гостей свята є реальна можливість завести нові цікаві знайомства.

Організатором свята виступає Студія етнічного танцю “MiAmore”, яка розвивається на теренах івано-франківщини вже майже рік. Серед її найбільш відомих проектів слід назвати такі як: «Танцюйте з нами!» - серія безкоштовних майстер класів з кубинських танців, «Затанцюй по-українські», організований спільно із Молодіжним міськвиконкомом – безкоштовні майстер класи з українських народних танців та ін. Унікальність СЕТ “MiAmore” полягає в тому що, вихованці цієї студії мають можливість наблизитися не тільки до латиноамериканської танцювальної культури, але й глибоко ознайомитись з нею на теоретичних семінарах через спілкування з носіями цієї хореографічної культури та навчитися вільно спілкуватися «мовою тіла».  «Вірю, що ознайомлення з культурою іншого народу значно збагатить нашу духовність та сприятиме гармонійному розвитку особистості», - вважає Ярослав Феб – засновник та керівник цього танцювального колективу.

Подібні заходи сприятимуть зміцненню дружніх зв’язків між культурами народів світу та слугуватимуть піднесенню престижу нашого міста, як центру культури Прикарпаття.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура