27 листопада на засіданні колегії Міністерства культури України начальник Івано-Франківського управління культури обласної державної адміністрації Володимир Федорак доповів «про нагальні питання діяльності галузі театрального мистецтва», розповів про перспективи розвитку галузі, про реальне відродження в краї національно-культурного мистецтва та пожвавлення міжнародних творчих зв'язків між театральними колективами.

Зокрема, лише у поточному році творчі роботи театрів Івано-Франківщини - обласного академічного муздрамтеатру ім. Івана Франка, обласного академічного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки, Коломийського академічного театру ім. Івана Озаркевича побачили у 7 країнах світу - від Європи до Північної Америки, провели три фестивалі, один з яких міжнародний - «Обереги» обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки за участі театрів 7 країн.
За словами Володимира Федорака, у галузі театрального мистецтва відбувається «якісне оновлення національного театру через поєднання кращих вітчизняних і світових традицій».

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура