У неділю, 4 грудня, у Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. І.Франка відбудеться прем’єра вистави «Тітонька Чарлі».

Ця п’єса вперше була поставлена на сцені у 1892 році, і з того часу не втратила своєї привабливості ні для постановників, ні для глядачів. За кількістю екранізацій вона може вважатись абсолютним рекордсменом – відомі як мінімум тридцять фільмів на різноманітних мовах світу, серед яких глядачам добре відома екранізація Віктора Тітова «Здрастуйте, я ваша тьотя!»

«Ця постановка є досить символічною, бо нещодавно пішов з життя відомий наш актор Станіслав Якубовський, який близько 40 років пропрацював у театрі. Проте театр не може зупинятися. Тому 4 грудня у нас відбудеться нова прем’єра. Ми намагаємося чергувати постановки і ставимо то комедії, то трагедії, адже ми повинні різнобарвно «годувати» духовною їжею нашого глядача», - розповів на сьогоднішній прес-конференції директор театру Ростислав Держипільський.

Режисером вистави став відомий уже в театральному світі митець Орест Пастух. на запитання, чому саме для постановки була вибрана така вистава, він відповідає впевнено: «Ця тема відома і цікава. Вся Європа уже побавилася цим матеріалом. Ми вирішили, що франківський глядач нічим не гірший. Ми можемо подивитися, як наші прадіди любили один одного, хотіли бути разом і що для цього робили.

На запрошення Івано-Франківського театру я відгукнувся одразу. Було цікаво попрацювати з цими акторами, адже ще будучи студентом, я багато чого вчився у них».

Режисер запевняє: у виставі присутня динаміка розгортання сюжету, режисерські фішки та жарти. Головне, щоб глядач набрався хорошого настрою та зарядився позитивом.

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура