Бальні танці викликають захоплення і зачарування. Розкішне вбрання танцюристів і вишукані, граційні па змушують невтаємничених хіба мріяти, що колись і вони зможуть так рухатись у ритмі танцю. Втім, професіонали стверджують, що навчитись танцювати може кожен. І для цього не потрібно особливих вмінь, навичок або чітко встановленої вікової межі.

В Івано-Франківську є декілька танцювальних клубів. Фіксовану ціну визначити важко, однак у середньому вартість навчання за місяць становитиме 180-200 грн. Втім, якщо особа прагне досягти високого рівня і брати участь у конкурсах, то таких курсів буде замало. Необхідно індивідуально займатись з тренером. Але основне, як стверджують фахівці, чітко бачити ціль і налаштуватись на хороший результат.

Професійний рівень танцюристам обходиться недешево. Адже окрім поїздок і конкурсних внесків слід подбати про вбрання і спеціальне взуття. До прикладу, пошиття сукні в Івано-Франківську коштуватиме приблизно 900-1500 грн. Вартість одягу залежить від типу програми: європейська чи латиноамериканська. У столиці на порядок дорожче. Щодо взуття, то його ціна коливається від 300 грн. до 800 грн. і далі. Внески на конкурсах – приблизно 100 грн., але чим вищого рівня конкурси, тим більшою буде вартість змагань.

Якщо ж Ви не претендуєте на професійний рівень, а хочете просто навчитись танцювати, то вказана вище ціна за навчання є цілком прийнятною. Адже приблизно стільки ж коштують у місті і заняття фітнесом, і плавання, а також інші види дозвілля, що допомагають залишатись у тонусі. От тільки відвідуючи курси бальних танців, Ви зможете на будь-якій вечірці почуватись впевнено, бо вміння танцювати більше не буде для Вас сокровенною таємницею.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура