Цього тижня до прокату у Івано-Франківських кінотеатрах надійде 1 нова стрічка. Слідкуйте разом з нами за тим, які кіноновинки можна побачити на великих екранах обласного центру.

Цього тижня у кінотеатрі Космос у прокаті будуть фільми:

Веселі ніжки-2 – Забавні і веселі пінгвіни знову повертаються на екрани, щоб порадувати черговою порцією запальних пісень та подарувати райдужний настрій!

Висоцький. Спасибі, що живий – Дія фільму розгортається в 1979 році, коли на одному з концертів Висоцькому стає погано з серцем. Він переживає клінічну смерть.

Ялинки-2 – Старі і нові герої напередодні улюбленого свята порадують вас веселими, добрими, справжніми і святковими історіями.

Шпигун, вийди геть – Багато співпрацівників британської розвідки здогадувалися, що в її керівництві давно засів "кріт", що працює на Росію. Але ті, хто наважувався про це заявляти відкрито, чомусь опинялися у відставці. Останні вважали за краще мовчати. Але підтвердження існування російського агента прийшло із зовсім несподіваного боку. Починається таємне розслідування, очолюване Джорджем Смайлі, що знаходиться у відставціі. І ніхто, включаючи вище керівництво розвідки, не повинен здогадатися, що на крота знову оголошено полювання.

Бій з тінню-3 – Боксер-чемпіон Артем Колчин досяг усіх мислимих вершин і став національним героєм. На ринг він більше не виходить, віддаючи перевагу тренерській роботі і бурхливому світському життю з постійною появою на ТБ, тусовкам та інтрижкам. А вдома його вранці зустрічають донька та дружина Віка, яка більше не впізнає в ньому того Артема, якого вона колись покохала...

Зовні благополучному існуванню Колчина приходить кінець, коли його підопічного мало не вбиває у бою знаменитий Куерте. Артем підозрює, що той використовує якусь заборонену техніку. За доказами йому доводиться відправитися в Гонконг, де його чекає старий знайомий Вагіт Валієв: він знає про Куерте те, чого не знає більше жодна людина. Щоб перемогти, Артему доведеться знову вийти на ринг.

У кінотеатрі Люм’єр  до прокату надійдуть наступні стрічки:

Кіт у чоботях – Мечі перетнуться і серця будуть розбиті в пригодах з одним із самих улюблених персонажів з Шрека - котом у чоботях. Це весела поїздка ранніх років кота у чоботях, коли він об'єднується з розумним Шалтаєм і кмітливою Кітті, щоб вкрасти знамениту Гуску, що несе золоті яйця.

Як обікрасти хмарочос – Виконувати одноманітну роботу щодня і в великій кількості – це дуже небезпечно. Бо якогось дня нереалізована енергія офісного планктону почне виплескуватись. В кращому випадку, блакитні комірці займатимуться макраме, а в гіршому – спланують план, хитро сплетений план пограбування заможного пана. І хоча все ретельно продумано, але і самі грабіжники не знають, що станеться в цей день.

Кінець ночі – Перед тим, як остаточно згаснути, Сонце збільшилося до неймовірних розмірів і випалило усю Землю, перетворивши її на непридатну для життя пустелю.

Серед тих, що небагатьох, що вижили група молодих людей, які відправилися в гори у пошуках води і їжі. Але ця думка відвідала не лише їх і дуже скоро діти виявляються втягнуті у безжальну боротьбу за виживання.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура