8-9 грудня у Івано-Франківську відбудеться одинадцятий міжнародний фестиваль «Jazz Bez». За роки, які минули з часу проведення першого такого фестивалю, захід доріс до рівня серйозного джазового марафону.

«Ми впевнені, що розвиток фестивального руху не скінчиться. Протягом фестивальних днів музиканти кочують Польщею та Україною і дуже цікаво побути в такому руслі декілька днів поспіль», – розповідає засновник джаз-клубу Івано-Франківська Роман Рось.

Організатори фестивалю кажуть, що багато проектів музиканти створюють спеціально для «Jazz Bez», тобто за ці роки фестиваль багато чого нового запустив у світ. 

 У Івано-Франківську «Jazz Bez» триватиме 2 дні і відбуватиметься він у «Пасажі Гартенберг».

«Івано-Франківськ – місто, ніби народжене для джазу. До нас приїдуть колективи з усього світу. А вже наступного року до організації фестивалю приєднається нова філармонія, і можна буде залучати їхні колективи», – каже Роман Рось.

Цьогорічний фестиваль представить у Івано-Франківську так званий «клубний джаз»: від спокійного звучання до цілих концертів. Організатори вирішили привезти власне спокійний джаз, клубну музику.Один з організаторів фестивалю Андрій Савка запевняє, що з часом у Івано-Франківську  відбуватиметься багато різноманітних концертів. «А цей фестиваль є прикладом того, що ми  маємо змогу долучитися до творчості музикантів світового рівня», – каже він.Музиканти зізнаються – цього року кошти на проведення фестивалю зібрати було дуже складно. Але вже на наступний рік  «Jazz Bez» обіцяє підтримати Івано-Франківська обласна державна адміністрація. 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура