Напередодні Нового року, напевне, кожна людина думає про те, яким був прожитий рік. Пропонуємо вашій увазі розмову з популярним українським співаком Василем Лазаровичем про творчі плани і про те, яким він бачить розвиток української естрадної пісні 

– Василю, яким зараз є Ваше життя? Що у ньому змінилося і що з’явилося нового?

– На це запитання я можу відповісти однією фразою – усе змінилося абсолютно кардинально. Ініціатором таких змін є, зрозуміло, життя, досвід, час і особисто я. На сьогоднішній день я створив компанію, яка називається „Grand Concert”, у нас розроблені дуже серйозні акції, які будуть відбуватися із кращими артистами СНГ, Європи і світу. Це і зйомки, і ефіри у Палаці „Україна” і в Палаці Спорту з залученням кращих симфонічних оркестрів і музикантів. Тому найближчим часом глядачі зможуть побачити багато цікавого.

– Чи передбачають Ваші проекти розвиток і популяризацію, насамперед,  української пісні?

– Що таке популяризація української пісні? Це, насамперед, українські артисти. На сьогоднішній день я готую запис українських класичних романсів, запис українських народних пісень і окремий альбом запису української класичної естрадної пісні.

У нас є надзвичайно багато ретро-музики. Це колосальні пісні, які люблять не тільки в Україні, але й за межами нашої держави. Але вони, певною мірою, потребують оновлення. У світі зараз відбувається тенденція переробляння хітів. Кажуть, що навряд чи можна написати багато нового, адже все уже написано. Потрібно цей пласт піднімати і розвивати, тому що кожну пісню можна виконати по-різному. Як творча особистість, я розвиваюся як український артист на українських теренах. Але у мене плани і претензії не лише на Україну, але й на європейський ринок.

– Наскільки часто Вам доводиться концертувати останнім часом?

– У мене дуже простий графік – гастролі і робота в Києві. Наша команда багато працює, адже дуже складно організувати дорогобюджетні акції. Моя мета – працювати наживо, а це дуже складно технічно. Я б хотів, щоб в Україні розвивався справжній живий звук, якого не вистачає сучасній естраді. І публіка повинна отримувати максимум задоволення від виступів артистів.

– Тобто концертів вистачає?

– У мене достатньо виступів, проте на Західній Україні я виступаю рідко. Хоча в мене є плани щодо Західної України, є плани щодо сольного концерту в Івано-Франківську і щодо туру по області. Такі концерти були заплановані навіть на цю осінь, але з деяких причин ми їх перенесли, бо просто не встигали.

– То у Ваших шанувальників є шанс побачити Ваші виступи у Івано-Франківську?

– Звісно. Зараз я записую новий альбом у супроводі симфонічного оркестру, займаюся підготовкою проектів, які повинні представити мене в Україні абсолютно в іншому амплуа і на абсолютно іншому щаблі розвитку. Не варто думати, що Василь Лазарович пропав з Євробачення, і відтоді його ніде не було. Мені хочеться показати себе, як особистість, бо я відчуваю в собі потенціал потужної особистості. Мені не цікаво розвиватися просто як співак, вважаю, що в Україні треба розвивати багато чого цікавого і інтегрувати ці проекти в Європу.

Розмовляла Любов Загоровська

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура