Василь Вірастюк планує Різдво зустрічати в колі сім'ї, на Прикарпатті, або з родиною у Києві. Все залежить від обставин, уточнив кореспонденту УКРІНФОРМу володар титулу "Найсильніша людина світу".

"В гості в цей день у нас не прийнято ходити. Тому, найбільш ймовірно, будемо у батьків в Івано-Франківську, або в бабусиній хаті, що в селі Марківці, Тисменицького району, на Прикарпатті", - говорить Василь Вірастюк. Він зізнається, що дітьми на Різдво часто ходили колядувати, аби "заробити якусь копієчку". Тепер колядувати люблять його діти. Старший син, каже Василь Вірастюк, колядуватиме однозначно. А ось зі святкових страв Василь Вірастюк надає перевагу куті, яку готує його мама.

"Для мене найсмачнішою є мамина кутя",- стверджує Василь Вірастюк. Він зауважив, що в дитинстві з братом на різдвяні свята дуже любили отримувати подарунки. Втім, їх батьки дарували лише на свято Миколая, під подушку. "Подарунки завжди були не дорогі, не хитромудрі. Дарували нам бенгальські вогні, книжки, мандаринки, теплі носочки", - пригадує Вірастюк і наголошує, що Різдво для нього - це, традиційно, родинне свято.

Батьки Василя Вірастюка та його старший брат Роман з родиною живуть в Івано-Франківську.

Нагадаємо, що цьогоріч Василь Вірастюк приїжджав до Івано-Франківська у складі байкерського руху

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура