Національне товариство кінокритиків США назвало найкращим фільмом 2011 року Меланхолію Ларса фон Трієра, передає в неділю агентство Reuters.

Премію за кращу режисуру віддали Теренсу Маліку за фільм Дерево життя. Ця ж картина отримала премію за кращу операторську роботу.

Кращою актрисою визнана Кірстен Данст, яка виконала одну з головних ролей у Меланхолії. Бреду Пітту дістався приз як найкращому акторові за роботи у фільмах Людина, яка змінила все і Дерево життя.

Найкращою картиною іноземною мовою визнано іранську драму Розлучення Надера і Сімін про подружню пару, яка повинна прийняти рішення покинути батьківщину. Ця картина також отримала нагороду за найкращий сценарій.

До Національного товариства кінокритиків США входять 58 оглядачів з найбільших газет Лос-Анджелеса, Бостона, Нью-Йорка і Чикаго, а також з журналів Time, Newsweek і The New Yorker, нагадує Reuters. Багато з фільмів, акторів і кінематографістів, зазначених критиками, часто стають номінантами на головну премію американської кіноіндустрії Оскар.

Також нагадуємо Вам, що щотижня Ви можете на нашому сайті ознайомитися з премєрами фільмів у франківських кінотеатрах


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура