Цими днями у виставкових залах Івано-Франківського краєзнавчого музею проходить ряд виставок, присвячених, в основному, тематиці Новорічних та Різдвяних свят.

 Зокрема, поціновувачі мистецтва з 29 грудня по 20 січня можуть відвідати виставку витинанок у сучасній інтерпретації техніки виконання та авторських новорічно-різдвяних листівок під назвою «Дивосвіт Різдвяного затишку».

Цими ж днями, з 29 грудня по 17 січня у залах музею триває виставка «Сучасне релігійне мистецтво», на якій представлено ікони в аплікації соломкою – Ольги Мельник та Галини Різничук, а також семестрові та кваліфікаційні роботи студентів Інституту мистецтв. Відвідувачі також можуть оглянути різдвяні павуки та витинанки виготовлені Ворощук Надією та Матійчук Оксаною.

З 27 грудня по 20 січня триватиме фотовиставка «Утворення Івано-Франківської митрополії УГКЦ і введення на престол її першого Митрополита – Владики Володимира (Війтишина)».

  Також з 29 грудня  по 17 січня музей експонує виставку виробів мистецтв прикарпатських майстрів з використання мотивів трипільської культури «Сакральний птах Трипілля». Організаторами цього заходу є фундація FRAC (фундація досліджень стародавніх цивілізацій) з міста Нью-Йорк та Івано-Франківське обласне об’єднання «Просвіта».

 А наймолодшим шанувальникам мистецтва, та й просто усім тим, хто любить солодощі, нагадуємо, що до 30 січня у краєзнавчому музеї працюватиме виставка «Музей шоколаду» (АВК) .

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура