У рамках відзначення  Дня енергетика 23 грудня у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» відбувся фінал корпоративного фестивалю гумору «Клуб веселих, енергетичних та кмітливих». Учасниками конкурсу на сцені облмуздрамтеатрі стало шість команд працівників компанії. Серед них були як співробітники центрального офісу (дирекції з загальних питань «Алло, гараж!» та дирекції з енергозбуту «Гендельзбут»), так і фахівці філій, зокрема, Коломийського МРЕМ «Енерджайзер», Богородчанського «Електролюкс», Тлумацького «До лампочки!» та Верховинського РЕМ «Гори по коліна». Цікаво, що у відбірковому турі «КВЕК» у травні-червні 2011 року взяло участь 24 команди, які представляли колективи усіх філій та дирекцій товариства.

    Конкурсна програма передбачала три випробування – візитка, тріатлон та домашнє музичне  завдання. Загальна тема фінальної  гри, зважаючи на передноворічний час, налаштовувала на святковий лад: «Усе життя – як маскарад!». Усі  команди успішно впоралися із завданнями. Журі ж визначило найкращу. За результатами оцінювання, перемогу у фінальній грі фестивалю здобула команда дирекції з енергозбуту «Гендельзбут». Разом із кубком фестивалю енергетики отримали супер-приз – путівку на колективну мандрівку у Європу за маршрутом: Львів – Прага – Карлові Вари – Дрезден – Львів.

    Фестиваль гумору енергетиків, що вже вдруге проводився у форматі телевізійної гри КВН, все ж є унікальним. Оскільки це конкурс корпоративний, уся тематика виступів команд пов’язується з життям компанії, специфікою роботи енергетиків, особливістю різних підрозділів підприємства. Активне дозвілля енергетиків дозволяє працівникам проявити свої творчі здібності. Це хороший привід для об’єднання великого професійного колективу на фоні позитивних емоцій. 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура