На нашому сайті ми розпочинаємо нову рубрику. Відтепер шанувальники літератури зможуть дізнатися, що цікавого планують українські письменники зробити протягом року і чим тішитимуть шанувальників своєї творчості? Про свої плани розповіла Ольга Деркачова – автор книг прози „Синдром підсніжника” та „За лондонським часом”, лауреат літературної премії ім. І.Франка, член Національної спілки письменників України.

"На новий рік я ще не встигла нічого спланувати, та й узагалі якось не помітила, що новий рік вже почався. Хтозна, може, я нічого не планувала, бо підсвідомо вірила у фатум 2012? Але позаяк кінець світу відклали, то варто подумати, чим саме зайнятися у цьому році.

  Зараз ми з літстудійцями доробляємо новий випуск нашого альманаху «Пензлик». У планах є його надрукувати і, звісно ж, зробити презентацію.Цей текст взято з сайту Правда.if.ua. Читайте новини на найкращому новинному сайті Прикарпаття Правда.if.uа  Сподіваюся, що цей рік подарує Івано-Франківську багато цікавих письменницьких зустрічей.Цей текст взято з сайту Правда.if.ua. Читайте новини на найкращому новинному сайті Прикарпаття Правда.if.uа  Плануємо з видавництвом «Тіповіт» видати збірку оповідань «Гуртівня штучних квітів». Твердо переконана, що порядні, щирі і добрі люди з облдержадміністрації, які ще рік тому вирішили виділили гроші на цю книгу, обов’язково їх, нарешті, перерахують на рахунок видавництва.Цей текст взято з сайту Правда.if.ua. Читайте новини на найкращому новинному сайті Прикарпаття Правда.if.uа  Вийдуть добірки моїх оповідань у журналах «Кур’єр Кривбасу» та «Березіль», можливо нові твори з’являться і в журналі «Дніпро», там ще медитують над цим. Цей текст взято з сайту Правда.if.ua. Читайте новини на найкращому новинному сайті Прикарпаття Правда.if.uа  Планую брати участь у житті Національної спілки письменників України, яко свідома її членкиня.Цей текст взято з сайту Правда.if.ua. Читайте новини на найкращому новинному сайті Прикарпаття Правда.if.uа  Ще планую вкотре номінуватися на обласну премію В.Стефаника – я вже маю хорошу традицію щороку номінуватися на цю премію і не отримувати її, але отримувати задоволення від самого процесу.Цей текст взято з сайту Правда.if.ua. Читайте новини на найкращому новинному сайті Прикарпаття Правда.if.uа  Планую з’їздити до Литви на конференцію і розповісти литовським людям про особливості розвитку української лірики, також планую привезти звідти смачний литовський пляцок з дивною назвою «шакотіс». Планую дописати монографію про ту ж таки лірику і захистити докторську дисертацію – хтозна… рік довгий і щойно почався.Цей текст взято з сайту Правда.if.ua. Читайте новини на найкращому новинному сайті Прикарпаття Правда.if.uа  Планую побачити багато цікавих речей у цьому світі і у нашому місті. Планую прочитати багато цікавих книжок і не змінювати колір волосся. Планую і надалі вирощувати троянди і займатися танцями. А ще планую навчитися готувати лазанью. Цей текст взято з сайту Правда.if.ua. Читайте новини на найкращому новинному сайті Прикарпаття Правда.if.uа На жаль, не можу сказати, скільки оповідань напишу за цей рік. Але сюжетів багато: вони пурхають усередині мене яскравими метеликами і стрибають депресивними жабками. Хтось із них обов’язково лишиться на папері…"

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура