21 січня на базі Івано-Франківського Вищого професійного училища готельного сервісу і туризму відбувся заключний загальнонаціональний етап XIІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Організатори - головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації та обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Переможці за підсумками обласного етапу конкурсу були нагороджені Дипломами Ліги українських меценатів. З ініціативи головного управління освіти та науки облдержадміністрації, як це відбувається щорічно, учні, студенти та педагогічні працівники, котрі підготували найкращих знавців рідної мови, отримали цінні подарунки та грамоти головного освітянського управління області.

Нагадаємо, що 2 роки тому Табачник ліквідував Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика. Українські письменники - обурені


Довідково.

Організатори Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика - Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Ліга українських меценатів.
Конкурс започаткований відомим меценатом українським патріотом Петром Яциком. 2010 року він стартував в Ужгороді 9 листопада, у День української писемності та мови.
Його мета – утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

11 грудня 2011 року було проведено ІІІ (обласний) етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, у якому взяли участь 178 переможців ІІ етапу (районного, міського) конкурсів професійно-технічних навчальних закладів.
Крім того, конкурс проводився і серед вишів області.

У ІV (ІІІ) етапі взяв участь 41 переможець, (14 - студенти). Загалом учасниками конкурсу з української мови ім. Петра Яцика були вихованці 3-11 класів, студенти вишів всіх рівнів акредитації. Учасники виконуватимуть завдання, підготовлені Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Лігою українських меценатів.

Торік переможцем загальнонаціонального етапу стала учениця 7 класу Голинської ЗОШ І-ІІІ ст. Калуського району Качак Христина, якій призначено стипендію Президента України.
2 місце виборов Максим Кучер, учень 5 класу ЗОШ .№5 І-ІІІ ст. з м. Коломиї.
Спеціальною премією була відзначена учениця 5 класу СЗОШ І-ІІІ ст. №5 м. Івано-Франківська Діана Струтинська.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура