Американська академія кіномистецтв і наук оголосила в середу, що відмовляється від традиційної системи голосування бюлетенями і з наступного року перейде на електронне голосування.

Новація буде вперше застосована на ювілейній 85-й церемонії вручення найпрестижніших нагород у світі кіно.

Вибір академіків припав на компанію Everyone Counts, яка протягом року підготує, налагодить і перевірить нову електронну систему вибору переможців року.

Серед клієнтів цієї компанії, що займається забезпеченням комп'ютерної безпеки, зокрема, фігурує міністерство оборони США.

Рішення про перехід на електронне голосування при врученні "Оскара" було прийнято після півтора років досліджень, проведених у стінах Академії.

Досі вибір номінантів та переможців проводився за допомогою паперових бюлетенів, що розсилаються поштою. Так, наприкінці грудня Американська академія кіномистецтв і наук розіслала листи для голосування своїм членам, щоб визначити номінантів на головну нагороду в світі кіно. Тепер їм слід письмово голосувати за переможців.

Долю Оскарів визначають 5,783 тисячі членів академії. А підсумки їх волевиявлення підбиває міжнародна аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers.

Номінантів за всіма категоріями було оголошено 24 січня 2012 року, а сама "церемонія року" - вручення золотих статуеток за видатні досягнення в кінематографії відбудеться 26 лютого і буде транслюватися в прямому ефірі в 225 країнах світу, повідомила академія. Вона востаннє відбудеться "по-старому".

Нагадаємо, що Гільдія продюсерів США назвала номінантів на найкращий фільм року

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура