На нашому сайті ми розпочинаємо спілкування з відомими артистами Прикарпаття, щоб розпитати у них, що цікавого вони планують на 2012 рік. Сьогодні про свої плани нам розповідає заслужена артистка України Ірина Зінковська.

„2012 рік для мене має  позначитися, насамперед, духовним ростом і самовдосконаленням. Я планую рости як людина, як лікар і як співачка.

  Кожного року мені здається, що багато всього відбулося і що я багато пізнала, але сподіваюся, що наступний рік принесе ширше світосприйняття і що Бог дасть мені своє благословення і мудрість, щоб я могла і надалі творити.Цей текст взято з сайту Правда.if.ua. Читайте новини на найкращому новинному сайті Прикарпаття Правда.if.uа  Власне, про творчі плани говорити складно, адже творчість – це така стихія, в якій неможливо планувати щось конкретне, але все ж планую багато концертів, багато цікавих заходів, поїздок.Цей текст взято з сайту Правда.if.ua. Читайте новини на найкращому новинному сайті Прикарпаття Правда.if.uа  Планую записи нових пісень, але скільки їх з’явиться цього року, поки що сказати не можу. Адже це залежить від різних чинників – від мого стану душі, від того, що на той момент життя я захочу сказати в новій пісні, від авторів, які вкладають свій досвід і свою працю у написання пісні.Цей текст взято з сайту Правда.if.ua. Читайте новини на найкращому новинному сайті Прикарпаття Правда.if.uа  Дуже люблю знайомитися із новими людьми і хотіла б, щоб наступний рік значно розширив моє коло знайомств з мудрими і щирими людьми, щоб на моєму шляху зустрічалося якомога більше цікавих особистостей, з якими можна обмінюватися думками, емоціями, досвідом.Цей текст взято з сайту Правда.if.ua. Читайте новини на найкращому новинному сайті Прикарпаття Правда.if.uа Хотіла б вдосконалити свої знання англійської та французької мов та поїхати нарешті відпочивати. Друзі запрошують мене помандрувати на Маямі і, якщо все вдасться, я б дуже хотіла поїхати туди цього року”. 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура