У Лос-Анджелесі увечері в неділю, 29 січня, відбулася 18-а церемонія вручення премії Гільдії кіноакторів США (SAG).

Приз в номінації "найкращий акторський ансамбль" отримав фільм Прислуга, що оповідає про життя темношкірих жінок, які працюють в багатих будинках на американському Півдні 1960-х років.

Ця стрічка відзначена ще у двох номінаціях: "найкраща жіноча роль першого плану" - Віола Девіс і "найкраща жіноча роль другого плану" - Октавія Спенсер.

Крім Девіс на титул найкращої акторки року претендували Гленн Клоуз за роботу у фільмі Таємничий Альберт Ноббс, Тільда ​​Суїнтон за роль у фільмі Щось не так з Кевіном і Мішель Вільямс, яка зіграла ікону Голлівуду в драмі Сім днів і ночей з Мерилін Монро, а також Меріл Стріп за роль Маргарет Тетчер в однойменній стрічці.

Ще один фаворит премії Гільдії кіноакторів, стрічка Артист про зірку німого кіно 1920-х років, отримав нагороду в номінації "найкраща чоловіча роль першого плану". Цей приз дістався Жану Дюжардену, який обійшов Леонардо ді Капріо (історична драма Дж. Едгар), Бреда Пітта (спортивна драма Людина, яка змінила все) і Джорджа Клуні (фільм Нащадки).

Нагороду як найкращий актор другого плану отримав 82-річний Крістофер Пламмер за роль у фільмі Початківці.

Премія Гільдії кіноакторів США вручається також за роботи для телебачення. Призи за найкращий акторський ансамбль отримали серіали " Підпільна імперія" (в номінації "драма") і "Американська сімейка" (у номінації "комедія").

Нагадаємо, що За переможців Оскара голосуватимуть по-новому

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура