Рок-гурт з відставних російських десантників завоював величезний успіх в інтернеті: за п'ять днів їхня пісня із закликом піти до Володимира Путіна набрала близько 800 тисяч переглядів на YouTube.

На відео два вокалісти під акомпанемент трьох музикантів хриплими голосами співають віршовану критику режиму Володимира Путіна, який претендує на третій президентський термін, пише агентство AFP, яке цитує  ИноСМИ.

" Развалил оборонку и армию сдал, на солдат положил и офицеров послал. Мы тебе не простим все "заслуги" твои, мы требуем мирно: "Тиран, уходи! ", - співають відставні військові.

" Ты такой же, как я, человек, а не Бог. Я такой же, как ты, человек, а не лох. Не дадим больше врать, не дадим воровать. Мы свободы десант, с нами родина-мать. Ты обычный чиновник, не царь и не Бог", - продовжують у приспіві десантники.

Відео було розміщене в мережі 26 січня і до вівторка набрало 772 000 переглядів. Появу гурту 27 січня в ефірі мережевого каналу Дощ переглянули 150 000 користувачів.

 

У журналіста викликав подив той факт, що колишні військові пішли проти Путіна, який, як колишній співробітник КДБ, завжди підтримував імідж жорсткого керівника. Тим не менше, один з музикантів пояснив, що просто не може миритися з корумпованим режимом нинішнього російського лідера.

"Ми такі ж люди, як і весь народ, ми не хочемо жити в такій країні, де кругом відбувається крадіжка, брехня, неконкретність і нечіткість", - розповів він, чому назвою пісні став девіз російських десантників " Никто, кроме нас!"

Як зазначає AFP, позбавлені доступу до традиційних ЗМІ противники російського режиму повною мірою використовують можливості інтернету та регулярно викладають пісні з критикою Путіна, які зазвичай користуються великим успіхом в аудиторії.

Нагадаємо, що Путін хоче виграти вибори у першому турі

 

 

 

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура