Виступаючи на підсумковому засіданні колегії Управління культури, голова облради Олександр Сич висловив своє визнання працівникам закладів культури, адже вони працюють у важких умовах, проте «роблять велику справу». У той же час голова облради стверджує, що «Світ збісився на глобалізації», оскільки відбувається затирання кордонів, традицій. «Світ такий великий і холодний, і хто ти, якщо не маєш спільноти, яка поділяє твоє, рідне?», - переконаний Олександр Сич.


Саме культура в Україні, на думку, Олександра Сича, є тим осередком збереження традицій. «Ми оберігаємо те, що світ вже втратив», - відзначає голова облради, маючи на увазі українську національну культуру. Однак додає, що шлях в Європу нам закритий, доки немає загальної культури спілкування, поводження у навколишньому середовищі, політичної культури.


В сучасних умовах саме працівники закладів культури роблять велику справу, зберігаючи культуру, зокрема, на селі. Олександр Сич додав також, що знає всі проблеми місцевої культури, однак влада намагається робити все від неї залежне. Втім, вище голови стрибнути не може.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура