7 лютого 2012 року під керівництвом міського голови відбулась нарада щодо відзначення 350-річчя міста Івано-Франківська.
      Під час наради йшлося про заходи, які необхідно вжити для належного святкового оформлення міста і підготовку святкових заходів, які відбуватимуться 5-7 травня в Івано-Франківську.
      Головні святкові події, такі як урочисте відкриття святкування, вручення міської премії імені Івана Франка, святковий концерт та багато інших, за словами міського голови Віктора Анушкевичуса відбуватимуться 5 та 6 травня 2012 року, оскільки дата 350-річчя міста (7 травня) припадає на понеділок. Насамперед, перенесення святкувань зроблено для того, щоб мешканці та гості міста змогли відвідати більшість заходів у вихідні 5-6 травня.
      Щодо святкового оформлення будівлі ратуші, то цьогоріч її, ймовірно, прикрашатимуть живими квітами з декоративними елементами. Окрім того, вже практично сформований склад творчої групи, яка опрацьовує сценарій урочистого відкриття святкувань та вручення міської премії імені Івана Франка.
      В рамках підготовки традиційного концерту під відкритим небом для мешканців міста та гостей святкувань Віктор Анушкевичус доручив керівництву управління культури МВК продовжити перемовини з відомими музикантами, вокалістами та гуртами виконавців, що є вихідцями з міста Івано-Франківська, щодо участі у такому концерті. Цьогоріч місцем такого традиційного концерту найімовірніше стане майдан біля пам’ятника Івану Франку. Після концерту запланований традиційний феєрверк.

До теми: Офіційні свята в Станиславові

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура