З цього року Івано-Франківський обласний художній музей має нову назву - Музей мистецтв Прикарпаття. Про це повідомив директор Музею мистецтв Прикарпаття Михайло Дейнега на засіданні колегії управління культури облдержадміністрації.

«Це не лише зміна назви музею, але й якісні зміни в його структурі та роботі», - стверджує Михайло Дейнега. За його словами, Музей мистецтв Прикарпаття є пілотним в розробці державної політики музейної справи, яка передбачає участь в музейній раді при Міністерстві культури України, реалізацію системи підготовки кваліфікованих працівників та впровадження інформаційних технологій.
Водночас Михайло Дейнега зазначив, що приміщення Музею мистецтв Прикарпаття потребує ремонту та збільшення експозиційних площ.

Довідково.
Музей мистецтв Прикарпаття (колишній обласний художній музей) знаходиться у колишньому костелі-усипальниці, костелі Непорочного зачаття Діви Марії). Музей створює нову експозицію та готує Церкву Святого Духа (1598) в місті Рогатині, що є пам’яткою архітектури національного значення, до передачі під егіду ЮНЕСКО.

Нагадаємо, що Твори франківського музею виставлять в Луврі

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура