Ми продовжуємо нашу рубрику і нагадуємо, що відтепер шанувальники літератури зможуть дізнатися, що цікавого планують українські письменники зробити протягом року і чим тішитимуть шанувальників своєї творчості? Про свої плани нам розповів відомий український письменник Володимир Єшкілєв.

„Наприкінці лютого-на початку березня у видавництві „Академія”, у серії „Автографи часу”, має з’явитися мій роман про європейські мандри Григорія Сковороди під назвою „Усі кути трикутника”.

Згодом я планую закінчити і, можливо, навіть видати у цьому році другу частину трилогії „Фаренґо” під умовною назвою „Гніздо”.

У березні має вийти перша частина „Фаренґо” російською мовою у Москві. Ця книга матиме назву „Питомник богов”.

Планую також продовжити співпрацю з російським журналом „Новый мир”. У першому номері за цей рік уже вийшла моя стаття про творчість Петра Мідянки і я маю плани оглядових статей по українській літературі власне для цього видання.

У 2012 році я збираюся прийняти участь в кількох антологіях, зокрема – „27 міст” видавництва „Фоліо”. Можливо мої твори вийдуть у антології, яку також готує „Фоліо” до 350-річчя Івано-Франківська. Це була б ретроспекція про письменників, які жили з давніших часів до наших днів у Івано-Франківську і те, що вони писали про місто.

Крім того, планую декілька цікавих мандрівок. Зокрема, дуже хочу відвідати Єгипет, а саме дослідити піраміди, які знаходяться біля селищ Медім і Дашур. Це давні піраміди, які відносяться до періоду VI-VIII єгипетських династій. Там є цікаві речі і цікава енергетика, яку б я хотів відчути.

Також я планую спільно з письменником Сергієм Грабарем помандрувати по Прикарпаттю і написати цікаву книжку про метафізичні місця нашого краю. Проте сам задум поки що не хочу розкривати, нехай це буде сюрпризом для читачів.

Минулого року вийшло російське видання книги „Метафізика Карпат” і на даний час готується ілюстрована збірка, розрахована на туристів, під назвою „Містичне Прикарпаття”. Коли вона вийде – не знаю, але сподіваюся, що вона побачить світ до кінця цього року”.

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура