Ми продовжуємо нашу рубрику і нагадуємо, що відтепер шанувальники літератури зможуть дізнатися, що цікавого планують українські письменники зробити протягом року і чим тішитимуть шанувальників своєї творчості? Про свої плани нам розповів відомий український письменник Тарас Прохасько.

„Найголовніший мій план на 2012 рік – я почав писати нову книжку, яку відкладаю з того часу, відколи взагалі почав писати. Саме її я ніяк не міг собі дозволити зробити. І саме цю книжку я нарешті почав писати. Дуже надіюся, що в цьому році вона вийде. Я не знаю, чи вона буде добра чи погана, але це така книжка, без якої я б не хотів би померти. Ця книга з тих, які завжди відкладають на останній день. А я нещодавно зрозумів, що не варто відкладати на останній день те, що є найважливішим і хочу зробити її тепер.

А поза тим я знаю, що буде весна, буде літо, буде осінь і буде кавалок зими. Не кажучи вже про те, що ця зима триватиме не знати скільки. Я планую прожити цей рік так, як будуть розгортатися ці сезони.

Мене дивує те, що багато людей, з якими я маю якісь контакти, ще рік тому призначили мені, що я, скажімо, маю приїхати у березні до Польщі. І коли я їм пообіцяв, то не думав, що це колись настане, адже тоді був квітень минулого року. І от я бачу, що цей березень скоро буде, може, будуть і поїздки.

Та найголовніше, як я і казав, моє подальше життя залежить від того, чи я докінчу свою книжку, чи ні”. 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура