23 лютого 2012 року в обласному Краєзнавчому музеї ( ІІ поверх) в рамках виставки-конкурсу відбудеться презентація відділення декоративно-ужиткового мистецтва Міського центру дитячої та юнацької творчості «Творчі обличчя Івано-Франківського позашкілля».

Основною метою та завданням виставки-конкурсу гуртків та студій образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Стрітенська мозаїка» є ознайомлення громадськості міста з дитячою та юнацькою творчістю через презентацію та популяризацію досягнень вихованців колективів образотворчого та декоративно – ужиткового мистецтва, а також сприяння в розвитку естетичного та творчого потенціалу підростаючого покоління.

На виставку подаються понад 157 дитячих творчих робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва колективів МЦДЮТ, які виконані в різноманітних художніх техніках : живопис, графіка, вітраж, батік, декупаж, паперопластика, вироби з бісеру, вироби зі шкіри, художня вишивка, вишивка стрічками, фітодизайн, ткацтво, аплікація, вироби з пластеліну тощо.

Будуть представлені як індивідуальні роботи вихованців, так і колективні.

Під час творчої презентації МЦДЮТ «Творчі обличчя Івано-Франківського позашкілля » представлять свої напрацювання та виступатимуть з презентаційними матеріалами керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва: Головань М.Д. - гурток «Галицька майстриня», Шаблій Н.Є. - гурток «Казкові візерунки», Петренко С.В. - гурток «Декор».

Під час урочистих презентацій відбудуться тематичні театралізовані дійства, до яких залучені вихованці театральних та вокальних колективів МЦДЮТ.

Нагадаємо, що У Івано-Франківську показують минуле сталінських концтаборів (фото)

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура