В одній з останніх серій популярного телесеріалу Доктор Хаус головний герой одружився з українкою і повісив удома портрет Тараса Шевченка.

Мова йде про серію 8 сезону Доктора Хауса під назвою Господар у домі, яка вийшла на американському телеканалі Fox 20 лютого.

За сюжетом, Хаус одружився з українкою Домінікою Петровою, щоб допомогти їй отримати грін карту, а з нею і право на проживання та роботу в США, повідомляє сайт myReport.com.ua.

Домініка родом з Кременчука. У серії Господар у домі з'ясовується, що Імміграційна служба США перевірятиме шлюб Хауса і Петрової, тому вони готуються до перевірки.

Зокрема, Хаус вішає в будинку портрет Тараса Шевченка зі словами: "Твоя бабуся гаряченька штучка" ("Your grandmother is kind of sexy"). На що Домініка йому відповідає: "That is Taras Shevchenko, the greatest Ukrainian poet" ("Це Тарас Шевченко - видатний український поет"). "Той, який написав " Як тебе не любити, мій Кременчук "?", - запитує Хаус.

Далі за сюжетом доктор Хаус і Домініка Петрова готуються до перевірки, влаштовують фотосесії зі спільного відпочинку. Однак не проходять перевірку, тим не менше, завдяки слізним проханням Домініки подружжю дають ще один шанс і примушують до піврічного спільного життя день у день.

Раніше повідомлялося про те, що виконавець головної ролі в серіалі Доктор Хаус, британський актор Х'ю Лорі приїде зі своєю групою Band from TV до Києва. Зірка виступить у столиці України 20 червня.

До теми: Які фільми знімалися у Івано-Франківську?

 

Туризм Гуцульщини - Туризм Прикарпаття - Карпати


Туризм Гуцульщини - Туризм і Культура